ANASAYFA
SEPETİM
ÜYE GİRİŞİ
YENİ ÜYE
FIRSAT ÜRÜNLERİ
 
 
 
 
 
Kullanım Şartları

18 yaşından küçük kişiler anemira.com 'dan alışveriş yapamaz ve siteye üye olamazlarlar.

anemira.com 'dan alışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz. Üye olmanız durumunda çeşitli avantajlardan yararlanabilir, sonraki alışverişlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik son derece kısa ve ücretsizdir.

anemira.com ’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. anemira.com  yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

anemira.com dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir, fiyatı hatalı olan siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Anemira.com ’da satılan tüm ürünler stoklarımızda yoktur. Çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir. Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilir.

Anemira.com teknik nedenlerden dolayı oluşabilecek aksama veya kesintilerden sorumlu tutulamaz.

anemira.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olursunuz.

ANEMİRA BÜLTENİNE KAYIT OLUN

E-posta Adresiniz:

 

ANEMİRAYI TWITTER'DA
ANEMİRAYI FACEBOOK'TA
Kullanıcı adı:  
Şifre:  
      Şifremi Unuttum
Kullanıcı adı:  
Şifre:  
Şifre(Tekrar):  
Eposta:    
  WW3ON